Merkato

PSG në avantazh, por Guardiola dhe Man.City nuk heqin dorë nga Messi!

Paris Saint Germain për momentin qëndron në pole-position për të firmosur me Lionel Messin dhe lajmet që qarkullojnë rreth transferimit të mundshëm të yllit argjentinas në Francë, i kanë bërë më të besuesueshme deklaratat e vetë futbollistëve të PSG-së si Di Maria, Neymar apo edhe sëfundmi Verrati. Gjithsesi Pep Guardiola dhe Manchester City nuk dorëzohen në garën për të firmosur me yllin argjentinas dhe do të bëjnë çdo përpjekje për të bindur Messin të zgjedhë Premier Leaguen. Sipas ESPN, Guardiola po u bën presion drejtuesve të Manchester City-t për të transferuar 6-herë fituesin e Topit të Artë në Etihad Stadium.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency