Ligue 1

PSG ngec në shtëpi, Bordeaux i merr një pikë!

Në javën e 12-të PSG regjistroi barazimin e parë në këtë sezon të Ligue 1, pasi u ndal nga Bordeaux në një barazim 2-2 brenda në Parc Des Princes. Një autogol i mbrojtësit 18-vjeçar Pembele i dha epërsinë Bordeaux pas vetëm 10 minutash lojë, por PSG kthehu gjithçka në harkun e 2 minutave në të 27 dhe 28-ën me golat e Kean dhe Neymar me penallti. Gjithsesi një finalizim i mesfushorit 20-vjeçar Adli në minutën e 20-të, fiksuan rezultatin përfundimtar të këtij takimi në 2-2, rezultat që mbeti i pandryshuar deri në fund edhe pse trajneri Tuchel hodhi në fushë emra si Di Maria, Sarabia apo Icardi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency