Futboll

PSG nis mbrojtjen e titullit, PSV dhe Feyenoord kërkojnë fitoret e para

Të apasionuarit e futbollit holandez do të kenë mundësi për të ndjekur dy takime nga Eredivisie. Fillimisht në orën 14:30 dueli Heerenveen-Feyenoord dhe në mbrëmje në orën 20:00 takimi PSV Eindhoven-Den Haag, ndërkaq po në mbrëmje në orën 21:00 kureshtje ngjall gjithashtu edhe ndeshja përmbyllëse e javës së parë të kampionatit francez Paris SG-Nimes.Skuadra e Thomas Tuchel do të kërkojë ta nisë sezonin me fitore dhe përballë Nimes, tre pikët nuk parashikohen një mision i vështirë për kampionët e Francës.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency