Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

PSG nuk dorëzohet, gati ofertën e dytë për yllin e Frankfurt-it

Paris Saint-Germain nuk heq dorë nga Randal Kolo Muani.

Sipas raportimeve të medieve franceze, pas “Jo-së” së Eintracht Frankfurt për ofertën e parë të bërë nga parisienët, prej 60 milionë euro plus 10 milionë euro bonuse, kampionët e Francës po mendojnë për një tjetër propozim.

Lexo edhe: 

Sulmuesi është shumë i rëndësishëm te klubi gjerman, me Kolo Muani që realizoi golin e fitores në takimin e javës së parë të Bundesliga, ku Frankfurt kishte përballë Darmstadt-in.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Serie A

Si mund të komunikosh me portierin dhe t’i japësh udhëzime taktike kur skuadra juaj është në fushë me dy lojtarë më pak, kur kanë...