Merkato

PSG nuk heq dorë nga Hakimi, ofron 70 milionë euro për kartonin e marokenit

Anësori maroken Achraf Hakimi i ka ditët e numëruara te Interi, pasi zikaltrit kanë vendosur ta sakrifikojnë për të rregulluar bilancet ekonomike dhe aktualisht Chelsea e Paris Saint Germain janë futur në një garë të ethshme për të marrë shërbimet e tij.

Klubi milanez dëshiron të arkëtojë rreth 80 milionë euro kesh nga kartoni i tij dhe në fillim të javës së kaluar ishte Chelsea që iu afrua kësaj shifre, duke ofruar 60 milionë euro kesh dhe kartonin e njërit mes Alonsos, Emerson Palmeirit dhe Christensen.

Por sipas mediave franceze, së fundi ka bërë lëvizjen e radhës Paris Siant Germain, që ka ofruar 70 milionë euro kesh, një shifër kjo e konsiderueshme për arkat e klubit zikaltër, megjithatë Marotta dhe Ausilio nuk kanë ndërmend të përgjigjen menjëherë.

Kjo pasi drejtuesit e Interit shpresojnë në një tjetër reagim të Chelsea-t, për të rritur edhe më shumë ofertën, me qëllim që të përfitojnë sa më shumë nga shitja e Hakimit dhe të mos kenë nevojë të sakrifikojnë futbollistë të tjerë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency