Merkato

PSG nuk heq dorë nga Koulibaly, gati një ofertë “marramendëse”

Paris Saint Germain nuk ka ndërmend të dorëzohet për Kalidou Koulibaly. Sipas mediave franceze, drejtuesit e parizienëve për ta bindur mbrojtësin të transferohet në Ligue 1, i kanë ofruar atij një page prej 12 milionë Eurosh në vit, pasi e shikojnë si pasuesin ideal të Thiago Silva.

28-vjeçari kishte refuzuar më pare një ofertë për t’u transferuar në Paris, por duke pare situatën e ndërlikuar që po kalon skuadra e Napolit, ku pavarësisht ndërrimit të trajnerëve me largimin e Ancelottit dhe ardhjen e Gattusos, gjërat nuk kanë ndryshuar, futbollisti duket se ka ndërruar mendje dhe mund të marrë në konsideratë superofertën e Leonardos.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency