Ligue 1

PSG nuk lëshon Di Marian, i ofron rinovimin!

Paris Saint Germain nuk lëshon Angel Di Marian, me kampionët e Francës që janë gati të blindojnë me një kontratë të re yllin argjentinas. Atij i përfundon kontrata me 30 qershor dhe “L’Equipe” raportonte se me të kishte nisur kontaktet e para edhe Tottenham, me trajnerin Jose Mourinho që e do në skuadër. PSG ka reaguar dhe së fundmi raportohet se është në bisedime të avancuara për të nënshkruar një kontratë të re me Angel Di Maria. Nuk dihet ende kohëzgjatja e marrëveshjes së re por e sigurt që Angel Di Maria do të qëndrojë edhe disa vite në Kullën Eifel!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency