Ligue 1

PSG nuk ndalet, 3 gola për 3 pikë ndaj Lille

PSG vazhdon i qetë rrugën në kampionat, teksa këtë herë mposhti me rezultatin e pastër 3-0 skuadrën e Lille. Ashtu siç edhe pritej, parizienët nuk vuajtën aspak në këtë transfertë. Festa për PSG-në erdhi në fundin e pjesës së parë me Berchiche, që shënoi me një goditje në hyrje të zonës.

Fraksioni i dytë ofron të njëjtën panorama, dominim të parizienëve gjatë gjithë kohës. Skuadra e Unai Emeri, nga fundi i takimit zgjohet dhe gjen rrugën e rrjetës dhe dy herë të tjera. Neymar në të 77-ën dhuron një gol spektakolar përmes një goditje dënimi.

Ndërsa Lo Celso, shënon një tjetër gol spektakolar në të 87-ën, me një gjuajtje nga distance, që kaloi mbi portierin vendas dhe u ndal në rrjetë. PSG vazhdon i qetë rrugën në krye të renditjes, ndërkohë për Lille vazhdon momenti jo i mire, shumë pranë zonës së ftohtë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency