Ligue 1

PSG nuk rinovon me Thiago Silvën, braziliani drejt SHBA-ve

Thiago Silva po luan sezonin e tij të 8 me skuadrën e Paris Saint Germain, që duket se do të jetë njëkohësisht edhe sezoni i fundit pasi i skadon kontrata në qershor të vitit të ardhshëm.

Deri tani drejtuesit e klubit francez nuk i kanë ofruar rinovimin brazilianit, të shtangur edhe nga mosha e tij, pasi shtatorin e ardhshëm do të jetë plot 36 vjeç dhe tekniku Tuchel nuk mendon se do të ishte një alternativë e besueshme për formacionin.

E vetmja mënyrë që palët të rinovojnë, është që Thiago Silva të pranojë uljen e rrogës, por braziliani duket se joshet edhe nga milionat e Kinës e SHBA-ve, ndaj nuk ka ndërmend të ulë pretendimet.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency