Ligue 1

PSG, nxjerr në shitje 3 lojtarë me peshë për 75 milionë euro

PSG kërkon të përfitojë 75 milionë euro nga shitjet e disa futbollistëve të rëndësishëm por që po gjejnë pak hapësira në këtë sezon te skuadra e drejtuar nga Unai Emery për të evituar rrezikun e ndonjë ndëshkimi nga UEFA për shkak të fair play finanaciar. Për të balancuar disi shpenzimet e mëdha në merkato pas blerjeve të Neymar e Mbappe, PSG ka nxjerrë në shitje tre lojtarë. Angel Di Maria, Javier Pastore dhe Lucas Moura janë tre emrat të cilët drejtuesit e klubit francez i kanë nxjerrë në shitje. Nga shitja e Di Marias, PSG synon të përfitojë 40 milionë euro, ndërkohë për argjentinasin tjetër Pastore parizienët do të kënaqeshin edhe me 20 milionë euro. Përsa i përket brazilianit Lucas Moura i cili është nxjerrë totalisht jashtë projektit mund të mjaftonin edhe 15 milionë euro që PSG të hiqte dorë nga shërbimet e tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency