Ligue 1

PSG ofron pagë “stratosferike” për rinovimin me Mbappe

Kylian Mbappe ka një kontratë të vlefshme deri në verën e vitit 2022 me Paris Saint Germain dhe pavarësisht tentativave të klubit francez, sulmuesi deri tani ka refuzuar çdo ofertë për të zgjatur më tej bashkëpunimin.

Megjithatë sipas të përditshmes franceze “L’Equipe”, klubi kryeqytetas është gati t’i ofrojë një pagë marramendëse sulmuesit, prej 50 milionë eurosh në sezon, me kushtin që të zgjatet kontrata të paktën deri në verën e 2025-ës.

Aktualisht Mbappe përfiton 15 milionë euro në sezon dhe është i dyti më i paguar në Ligue 1, pas brazilianit Neymar, ndërsa nëse firmos kontratën e re, do të arrijë në nivelin e pagave të Ronaldos e Messit.

Shifrat janë vërtetë tunduese për sulmuesin kampion bote ne Francën, por vetë ky i fundit duket se joshet nga ideja për të luajtur në Spanjë me Realin e Madridit, ku e kërkon me ngulm patrioti i tij, Zinedine Zidane.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency