Futboll

PSG bën diferencën, ndaj Caen synon 50 pikë brenda një faze

Në kampionatin francez luhen sot ndeshjet e raundit të fundit të fazës së parë, pas të cilave të gjitha skuadrat do të marrin një periudhë të shkurtër pushimesh, për të nisur fazën e dytë më 12 janar. PSG, që e ka siguruar titullin simbolik kampion dimri, pasi kryeson me 9 pik më shumë se Monaco, pret në “Parc des Princes” Caen. Parizienët këtë sezon nuk po hasin vështirësi dhe kundërshtari që do do kenë përballë është dukshëm më inferior. Kjo ndeshje do të transmetohet në Superport 3 në orën 20:45. Ndërkohë sfida tjetër e përzgjedhur po nga kampionati francez është Touluse –Lyon, që transmetohet në Supersport 4. Në fakt të gjitha takimet e Ligue 1, për javën e 19-të do të zhvillohen në të njëjtin orar.

Ndërkohë nga La Liga, në orën 21:30, në Supersport 5 është përzgjedhur sfida Real Sociedad-Sevillia. Një përballje plot rivalitet, me vendasit që do të kërkojnë të reagojnë pas një ecurie prej 5 javësh pa fitore në kampionat. E njëjta gjë vlen edhe për andaluzianët, të cilët në dy takimet e fundit kanë regjistruar një barazim dhe një humbje.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency