Merkato

PSG plotëson kërkesat e De Laurentiisit për Koulibaly

PSG ka parakaluar Manchester City në garën për Kalidou Koulibaly. Napoli do të përfitojë plot 75 milionë stërlina (81,7 milionë euro) për kartonin e mbrojtësit.

Sipas “The Telegraf, marrëveshja është shumë afër, me ofertën e parizienëve që tejkalon kufirin minimal prej 80 milionësh të vendosur nga presidenti De Laurentiis.

Lajmi që vjen nga Mbretëria e Bashkuar është në antitezë me atë që u deklarua në “Radio Kiss Kiss Napoli” nga ish-menaxheri i futbollistit franko-senegalez, Bruno Satin: “Kalidou në Napoli është mirë dhe për sa kohë që është në Napoli ai do të luajë dhe do të japë më të mirën e tij. Nuk besoj në zërat për kalimin e tij te PSG. Klubi francez tashmë ka shumë mbrojtës në skuadër dhe nuk ka burime financiare. Nuk mendoj se ata mund të shpenzojnë më shumë se 30 milionë për një operacion të tillë “.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency