Connect with us

Hi, what are you looking for?

Francë

PSG preket nga “Fair Play” Financiar, treshja MNM do të “shkërmoqet” në verë

Ashtu si shumë klube të tjerë, edhe Paris Saint-Germain së shpejti do të duhet të merret me “Fair Play” Financiar.

Për këtë arsye, sipas raportimeve të medieve franceze, disa emra të mëdhenj mund të largohen verën e ardhshme nga skuadra e Galtier.

Lexo edhe:

Më të prekshëm nga ky “problem” duken treshja e sulmit MNM, e cila me siguri do të shkërmoqet. Të paktën njëi prej, Kylian Mbappe, Lionel Messi dhe Neymar, do të largohet nga Parisi në verë për të ulur faturën anormale të pagave.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...

Premier League

United mposhti 2-1 Chelsean në “Old Trafford”, në një sfidë të hapur dhe të mbushur plot raste. Skocezi Scott McTominay ishte heroi i vendasve...