Merkato

PSG refuzon ofertën e parë të Barçës, Reali dhe Juventusi nuk tërhiqen për Neymar

Paris Saint Germain refuzon ofertën e parë zyrtare të Barcelonës për sulmuesin brazilian Neymar. Klubi katalanas është paraqitur në kryeqytetin francez me një ofertë që përfshinte huazimin 1-vjeçar të Neymar me të drejtë blerjeje të sulmuesit verën e ardhshme për shumën e 160 milionë eurove, 62 milionë euro më pak nga sa Barcelona përfitoi nga shitja e tij dy vite më parë. Tashmë presidenti i Barçës Josep Maria Bartomeu duhet të rrisë ofertën ose të mendojë për një mënyrë tjetër transferimi pasi me të tilla shifra Paris Saint Germain nuk ulet në bisedime. Nëse dy klubet nuk gjejnë gjuhën e përbashkët, për brazilianin i cili do vetëm Barcelonën, ekzistojnë edhe dy opsione të tjera Reali i Madridit dhe Juventusi. Los Blancos mund të ofrojnë në shkëmbim dyshen Varane-Vinicius Jr që pëlqehen shumë nga PSG ndërsa Juventusi mund të përdorë kartën Dybala për të ulur shifrat e transferimit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency