Futboll

PSG rikthehet në gjurmët e Patrick Schick

Patrick Schick përfundon nën orbitën e Paris Saint Germain. Drejtuesit francez, rikthehen fuqishëm në garën për kartonin e sulmuesit, i cili ndiqet edhe nga skuadra e Interit. Sipas mediave franceze, klubi i drejtuar nga trajneri Unai Emery ka nisur bisedimet me drejtuesit italian dhe janë gati t’i prezantojnë atyre një ofertë zyrate për futbollistin. Për momentin presidenti i Sampdorias, Massimo Ferrero dëshiron ta mbajë edhe një vit lojtarin, për të vlerësuar më pas ofertat që do të vijnë në drejtim të tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency