Miqesore

PSG rikthehet te fitorja, me dyshen Mbappe-Cavani

Pas humbjes me penallti ndaj Interit në International Super Cup, Paris Saint Germain u rikthye te fitorja duke treguar se është gati për finalen e Superkupës së Francës ndaj Rennes që do të luhet këtë fundjavë. Në Suzhou Sports Centre në Kinë Paris Saint Germain mposhti me rezultatin 3-0 australianët e Sydney. Dy gola nga Mbappe dhe Cavani në minutat e fundit të pjesës së parë si dhe finalizimi i sulmuesit të talentuar turk Guclu në fundin e ndeshjes i mjaftuan Parisit për të marrë një fitore të thjeshtë ndaj Sydney-t.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency