Merkato

PSG rrit ofertën për Hakimin në 75 mln euro, orët e ardhshme deçizive!

Puna në radhët e PSG për të përforcuar skuadrën vazhdon me ritme të larta. Kështu pasi prej ditësh ka zyrtarizuar afrimin e Wijnaldum dhe atë të Donnarumaas që është çështje orësh, drejtuesit e klubit, vazhdojnë punën për të realizuar një tjetër goditje në merkato. Achraf Hakimi është gjithnjë e më pranë firmës me klubin parizien.

Sipas asaj që raportojnë mediat italiane, oferta e fundit që Parisi i ka bërë Interit është 75 milionë euro, shumë që i afrohet ndjeshëm pretendimeve të zikaltërve të cilët kërkojnë 80 milionë për ta lënë të lirë. Bisedimet mes palve kanë avancuar ndjeshëm përgjatë orëve të fundit dhe Hakimi duket gjithnjë e më pranë firmës me PSG-në.

Transferimi i mbrojtësit në kryeqytetin francez është një dëshirë personale e drejtorit sportiv Leonardo, kjo duke patur parasysh edhe faktin që Florenzi nuk përmbushi pritshmëritë e klubit. Ditët e ardhshme po sipas asaj që raportojnë mediat, Achraf Hakimi do të mbrrijë në Paris për të firmosur kontratën e tij me nënkampionët e Francës.

Kështu pas aventurave me Realin e Madridit, Borussia Dortmund dhe sëfundmi Inter, mbrojtësi do të nisë një aventurë të re tashme me PSG-në.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency