Ligue 1

PSG-së i mjaftojnë 15 minuta për të marrë 3 pikët ndaj Montpellier

Paris Saint Germain ka bërë detyrën në transfertën ndaj Montpellier, ku ka arritur të triumfojë me rezultatin 1-3, në një sfidë ku të gjithë golat u shënuan nga të besuarit e trajnerit Thomas Tuchel.

Kështu në pjesën e parë ishte argjentinasi Paredes që shënoi në portën e tij dhe u dha avantazhin vendasve, të cilët në minutën e 72-të mbetën me 10 futbollistë, pas kartonit të kuq të dhënë për Mendes.

Më pas filloi show i parizienëve, që shënuan fillimisht me Neymar golin e barazimit dhe më pas me Mbappe e Icardi golat që vulosën fitoren dhe një tjetër 3-pikësh, që ngjit PSG-në në kuotën e 39 pikëve, 8 më tepër se Marseille e vendit të dytë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency