Ligue 1

PSG shpërthen me 4 gola ndaj Strasbourgut

Paris Saint Germain nuk bën dy gabime radhazi në Ligue 1. Pas humbjes me Lille, një kundërshtar direkt për titullin, javën e kaluar, skuadra e drejtuar nga Pochettino fitoi thellë 1-4 në fushën e Strasbourgut, ku i mbylli llogaritë me këtë kundërshtar që në pjesën e parë.

Serinë e golave për parizienët e hapi Mbappe që në minutën e 16-të, më pas shënuan me radhë Sarabia dhe Kean. Në minutën e 63-të shkurtoi përkohësisht diferencën në 1-3 Sahi, ndërsa golin e fundit të sfidës e realizoi Paredes në minutën e 79-të. Kryeson kampionatin francez Lille me 69 pikë, e ndjekur nga PSG me tri pikë më pak.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency