Champions League

PSG tenis me Crvena Zvezdën, Neymar merr topin në shtëpi

Paris Saint Germain ka arritur të marrë fitoren e parë në grupet e Ligës së kampionëve, teksa ka mposhtur me rezultatin tenistik 6-1 skuadrën serbe të Crvena Zvezdës.

Kryeqytetasit francezë nuk e diskutuan për asnjë moment fitoren, teksa mbyllën llogaritë që në pjesën e parë, ku Neymar shënoi dy herë dhe më pas Cavani e Di Maria e çuan rezultatin 4-0.

Në pjesën e dytë shënoi Mbappe golin e pestë, ndërsa Neymar kompletoi tripletën personale vetëm pak minuta pasi Marin kishte shënuar golin e parë për serbët.

Fitore mjaft të rëndësishme mori edhe Schalke 04 në transfertën ruse ndaj Lokomotivës së Moskës, me gjermanët që triumfuan 0-1 falë golit të shënuar nga McKennie në minutën e 88.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency