Merkato

PSG “turbullon” mendjen e Ramosit, i ofron pagë “faraonike”

Në planet e Paris Saint Germain nuk është vetëm Lionel Messi. Presidenti Al-Khelaifi po punon gjithashtu për një tjetër objektiv të madh: Sergio Ramosin. Real Madrid nuk ishte në gjendje të arrinte marrëveshjen e rinovimit me mbrojtësin qendror, i cili më 30 qershor del lojtar i lirë. Më parë, problemi lidhej ekskluzivisht me paratë. Oferta e klubit merengues nuk i afrohej kërkesës së mbrojtësit. Vendimi i palëve për të mos vijuar negociatat, ka gjeneruar të tjera përplasje.

Mes Sergio Ramosit dhe Presidentit Florentino Perez ka tension. Numri 1 i klubit e e qorton 34-vjeçarin se nuk po e kupton momentin serioz të vështirësisë të shkaktuar nga pandemia.

Një krizë marrëdhëniesh që lejoi Paris Saint Germain të hynte në negociata dhe të fitonte një vend në rreshtin e parë: sipas informacionit të mbledhur nga “Radio Onda Cero”, klubi francez i ka paraqitur një propozim “faraonik” prej 15 milionë euro neto në sezon deri në vitin 2024. Pothuajse dyfishi i parave të ofruara nga Reali. Sheiku nga Katari pret një përgjigje nga Sergio Ramos, pastaj do të përpiqet të mbyllë marrëveshjen me Messin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency