Ligue 1

PSG vendos të rinovojë kontratën me Choupo-Moting

Paris Saint-Germain dhe sulmuesi Eric Maxim Choupo-Moting pranë marrëveshjes për zgjatjen e kontratës. Klubi parizien dhe 31-vjeçari, i cili tashmë është futbollist i lirë, janë të bindur se do të shtrëngojnë duart shumë shpejt.

Choupo-Moting ka luajtur vetëm nëntë ndeshje në kampionat sezonin e fundit, megjithatë drejtuesit e PSG-së e shohin alternativë të besueshme për fazën sulmuese nëse do të ketë probleme me emra të tillë si Neymar, Mbappe dhe Icardi.

Kuptohet që me konkurrencën e madhe që ekziston në sulmin e kampionëve të Francës, hapësirat për këtë futbollist do të jenë të kufizuara.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency