Futboll

PSV bën detyrën, kap çerekfinalet e Kupës

Fitore me përmbysje për PSV Eindhoven që arriti të kualifikohej në çerekfinalet e Kupës së Holandës pasi mposhti 4-1 Venlon. Golit të Rutten në të 41-tën iu përgjigj  Luke De Jong në shtesë me pjesën e parë që u mbyll në barazim 1-1. Në fraksionin e dytë skuadra e Philip Cocu shënoi edhe 3 herë të tjera, fillimisht me Van Ginkel dhe më pas me Lozanon dhe Isimat-Mirin për të vulosur rezultatin përfundimtar në 4-1.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency