Eredivisie

PSV e mbyll vitin me fitore, Rashica e Vitesse dalin pa pikë

Vitesse me Milot Rashicën në fushë nuk arrin të ndalë hovin e PSV Eindhoven. Në Philips Stadion skuadra e Philip Cocu triumfoi 2-1 me përmbysje përballë skuadrës nga Arnhemi duke i bërë mbylljen më të mirë vitit 2017-të. PSV-ja e çoi përkohësisht në 8 pikë avantazhin në renditje ndaj Ajaxit ndjekës pasi Schëaab dhe Lozano me golat e tyre në fundin e pjesës së parë dhe fillimin e të dytës arritën të përmbysnin avantazhin provizor të Vitesses me sulmuesin slloven Tim Matavz.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency