Eredivisie

PSV Eindhoven nuk përfiton nga hapi fals i kryesueseve, ngecin edhe AZ e Feyenoord!

PSV Eindhoven nuk përfitoi në maksimum nga hapat fals të Ajaxit dhe Vitesses që u mposhtën këtë fundjavë pasi u ndal në një barazim 2-2 në transfertën ndaj Herenveen. Një ndeshje të cilën edhe pse e kryesoi në pjesën e parë me golin e Mario Gotzes, PSV-ja për pak e humbi pasi Herenveen përmbysi shifrat në pjesën e dytë në harkun e 9 minutave nga e 69-ta në të 78-ën me golat Veerman dhe van Bergen. Por për t’i evituar humbjen skuadrës nga Eindhoveni dhe për t’i dhënë një pikë që e afroi disi me kreun mendoi Piroe që shënoi në minutën e 92-të. Në sfidat e tjera të javës ngecën skuadrat e mëdha si Feyenoord që barazoi pa gola në shtëpi ndaj Heracles dhe AZ Alkmaar që u mposht në fushën e saj 1-2 nga Groningen. Edhe Utrecht nuk shkoi më shumë se një barazim 1-1 ndaj Den Haag në këtë raund të 11-të të Eredivisies.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency