Eredivisie

PSV-ja nuk gabon 3 herë rresht, mposht lehtësisht Den Haag

PSV Eindhoven nuk gabon tre herë rresht. Pas humbjes ndaj Ajaxit dhe barazimit përballë Groningenit, skuadra e Philip Cocu u rikthye te fitorja në kampionat dhe e bëri këtë me shumë lehtësi pasi mposhti 3-0 në Philips Stadion Ado Den Haag. Një dygolësh i sulmuesit Luke De Jong dhe penalltia e goditur saktë nga Marko Van Ginkel e çuan rezultatin në 3-0 që në pjesën e parë. Në fraksionin e dytë PSV-ja administroi avantazhin ndërsa miqtë nga Den Haag e mbyllën ndeshjen me një lojtar më pak pas daljes me karton të kuq të Meissner në të 80-tën. PSV-ja e çoi në 8 pikë avantazhin ndaj ndjekësve dhe shpreson të përfitojë sa më shumë nga përballja direkte mes AZ Alkmaar dhe Ajaxit këtë të dielë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency