Eredivisie

PSV-ja nuk i ndahet Ajaxit, mban gjallë shpresat për titull!

Psv Eindhoven likujdon me 3 gola Willem 2 dhe ruan hapin e Ajaxit të Amsterdamit duke mbajtur gjallë shpresat për titullin. Në Tilburg skuadra e Mark Van Bommel triumfoi me rezultatin 0-3 duke rikuperuar një gol ndaj harkëtarëve në ruandin e 32-të. Një sukses ky që e ngjiti PSV-në në kuotën e 80 pikëve, megjithatë skuadra nga Eindhoveni ka një diferencë me 10 gola ndaj Ajaxit dhe për të fituar titullin duhet që formacion i Erik Ten Hag të gabojë në një nga 2 ndeshjet e mbetura pasi me goleavarazh titulli sipas të gjitha gjasave do të shkojë në duart e harkëtarëve. Ndaj Willem 2 në sfidën që mbylli javën e 32-të të Eredivisies vendosën golat e Malen, Sadilek dhe Bergwijn.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency