Eredivisie

PSV mposht Feyenoordin dhe shkon +7 nga Ajaxi, titulli më pranë

PSV Eindhoven hedh një hap të sigurt drejt titullit të radhës në Eredivisie. Skuadra e Philip Cocu mposhti 1-3 Feyenoordin në “De Kuip”, fitore që mori vlerë më shumë se tri pikë pas barazimit 0-0 të Ajaxit të Amsterdamit me De Haag.
Arias dhe Bergwijn i dhanë drejtim të pakthyeshëm sfidës me golat e tyre respektivisht në minutat 23 dhe 34, me PSV-në që shkoi e qetë në pushimin mes pjesëve. Feyenoordi u duk sikur rihapi ndeshjen me Vilhenan në të 53-ën, por pak minuta më vonë Pereiro shënoi golin e 1-3, që ishte i fundit për këtë takim. PSV pas këtij suksesi shkon në kuotën e 65 pikëve, 7 më shumë se Ajaxi.
Ndërkohë sfida mes Willem II dhe Rodas u mbyll me rezultatin 1-0.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency