Eredivisie

PSV ngec ndaj Feyenoord, Vitesse merr fitoren e tretë radhazi

PSV Eindhoven humbi një mundësi për t’iu afruar Ajaxit kryesues, pasi nuk shkoi përtej barazimit 1-1 në shtëpi përballë Feyenoord. Këta të fundit gjetën golin e avantazhit në minutën e 15 të ndeshjes me anë të Berghuis.

Megjithatë vendasit reaguan mirë dhe pas disa mundësish, rikthyen baraspeshën me sulmuesin Malen në minutën e 38’. Pjesa e dytë ishte mjaft e luftuar dhe me raste shënimi për PSV-në, por topi nuk përfundoi në rrjetë dhe dy skuadrat u detyruan të kënaqen me nga një pikë.

Merr fitoren e tretë radhazi edhe Vitesse e Armando Brojës, që triumfoi me shifrat 1-3 në transfertën ndaj Utrechtit. Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare ishte titullar, por nuk arriti të lërë gjurmë në këtë ndeshje, ndërsa më pas u zëvendësua në minutën e 71-të.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency