Eredivisie

PSV rikthehet te fitorja me dyshen Malen-Zahavi, Vitesse humbet sërish!

PSV Eindhoven hodhi menjëherë pas krahëve disfatën ndaj Feyenoord duke u rikthyer te suksesi në Eredivisie. Në javën e 21-të skuadra e Roger Schimdt mposhti në Philips Stadion me rezultatin 3-0 Tëenten. Spikatën dy sulmuesit talenti holandez Malen që realizoi dy herë dhe bomberi izraelit Eren Zahavi që shënoi një nga tre golat e kësaj ndeshjeje. Me këtë sukses Vitesse u ngjit në kuotën e 46 pikëve, 4 më pak se Ajaxi që do të zbresë në fushë të dielën. Vijon momenti jo për Vitessen që u mposht në transfertën ndaj Heerenven me rezultatin 1-0 nga një gol i Vermaan në minutën e 83-të, me këtë të fundit që humbi edhe një penallti në pjesën e parë. Armando Broja u aktivizua në minutën e 63-të në këtë sfidë por pa mundur të evitojë humbjen e Vitesses.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency