Eredivisie

PSV vijon e qetë rrugën drejt titullit

Psv Eind’hoven vazhdon i qetë rrugën në krye të klasifikimit, teksa këtë herë kaloi pa problem Ultrech. Në ‘Philips Stadium’, skuadra vendasve arriti të gjente 3 herë rrugën e rrjetës.

Një ndeshje përgjithësisht e qetë dhe me diferencën që e bën vetëm golat. Në fillim të takimit ishin miqtë ata të cilët e nisën me vrull përballjen teksa lëshuan disa sinjale në portën e kundërshtarit, por devijimi Leuwin në minitën e 16′ i dhuroi epërsinë vendasve.

Ndërkohë në minutën e 22-të, Luk De Jong pas një veprimi të bukur akrobatik dyfishon shifrat. Fraksioni i dytë ka të njëjtën panoramë, me Eind’hoven që feston sërish në minutën e 51-të, pasi këtë herë Bergwijn shënon dhe golin e tretë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency