Eredivisie

PSV zgjedh pasuesin e Van Bommel, vjen nga ekipi i moshave!

PSV Eindhoven e ka gjetur shumë shpejt pasuesin e Marc Van Bommel. Drejtuesit e klubit nga Eindhoveni ja kanë besuar skuadrën, trajnerit të ekipit të të rinjëve Ernest Faber. Ky i fundit do ta drejtojë skuadrën deri në përfundim të këtij sezoni, por nëse bën mirë gjatë kësaj periudhe mund t’i ofrohet një kontratë e re. Marc Van Bommel u shkarkua nga drejtimi i PSV-së pas një periudhe që zgjati prej 1 viti e gjysmë. Shkarkimi i Van Bommel erdhi pas humbjes ndaj Feyenoord dhe eliminimit në Europa League.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency