Premier League

Publikohet 11-shja e muajit, më i miri është Sane

Leroy Sane po kalon një moment të mrekullueshëm sportive te skuadra e Manchester City-t. Djaloshi i ardhur nga Schalke 04, po shpërblen më së miri besimin e Pep Guardiolës dhe me lojën e tij është kthyer në një protagonist i sukseseve të skuadrës.

Sane është zgjedhur lojtari i muajit nga WhoScored.com dhe sigurisht pjesë e 11-shes më të mirë. Në formacionin e muajit të Premier League bëjnë pjesë 3 futbollistë të Manchester City-t, 3 të Arsenalit, 2 të Chelsea-t dhe Tottenham, Burnley e Leicester, përfaqësohen me nga 1 lojtar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top