Gossip

Pushimet pasionante të Theo Hernandez dhe Zoe Cristofolit (Foto)

Pasi mbylli një sezon mjaft të lodhshëm, ku u shfaq si një nga protagonistët kryesorë që udhëhoqi Milanin drejt një vendi në zonën Champions, mbrojtësi francez Theo Hernandez po shijon pushimet në plazh.

Nën shoqërinë e futbollistit kuqezi është e dashura e tij Zoe Cristofoli, me të cilën është i lidhur prej kohësh, ndonëse në fillim të këtij viti patën një krizë të vogël dhe qëndruan larg njëri-tjetrit.

Tashmë çifti duken më të lumtur se kurrë në krah të njëri tjetrit dhe po shijojnë në maksimum ditët e fundit të pushimeve, duke qenë se të enjten Theo do të rikthehet në Milano, për të nisur përgatitjet nën urdhrat e Stefano Piolit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency