Serie B

Pushohet nga puna spikeri i stadiumit, tha dy herë gabim mbiemrin Astori

Një gabim në leximin e mbiemrit të qendërmbrojtësit të Fiorentinës, Davide Astori, i cili u nda nga jeta pak ditë më parë, bëri që spikeri i stadiumit të pushohej nga puna.

Ngjarja ndodhi gjatë takimit Perugia-Brescia, në stadiumin ‘Curi’, ku spikeri i klubit vendas tha dy herë Astolfi në vend të Astori, gjatë kërkesës për një minutë heshtje para fillimit të sfidës.

Të nesërmen Francesco Bircolotti u thirr për mbledhje me sms dhe iu komunikua menjëherë pushimi nga puna, ndërsa në vend të tij u emërua Marco Taccucci. Tashmë i pushuar, Bircolotti shprehu keqardhjen e tij për ngjarjen, por nuk arriti dot të shpjegojë gabimin e tij dy herë radhazi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency