Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Pyetet për të ardhmen e Ronaldos, habit me përgjigjen motra e sulmuesit

E ardhmja e Cristiano Ronaldos është kthyer në një nga temat më të nxehta të merkatos së verës.

Në fillim të muajit, sulmuesi u raportua se ka bërë me dije klubin e Manchester United se dëshiron të largohet nga “Old Trafford”, dhe arsyeja tashmë dihet, dëshira e portugezit për të luajtur në Champions League, gjë të cilën “Djajtë e Kuq” nuk ia sigurojnë dot këtë sezon.

Ndërkohë motra e 36-vjeçarit, Katia Aveiro e ka bërë edhe më mister çështjen e të ardhmes të yllit të Portugalisë.

Ndërsa është pyetur në “Instagramin” e saj nga ndjekësit nëse Ronaldo do të qëndrojë apo jo te United, Katia u përgjigj: “Unë të sugjeroj të vendosësh syze… të zgjerosh trurin ose të mësoni të lexoni”.

Përgjigje, e cila nuk mund të konsiderohet nga më të qartat, por ajo mund të jetë duke u thënë tifozëve që të jenë më të qartë dhe të shohin e lexojnë synimet e Ronaldos, pra që është largimi nga Manchester United, në drejtim të një skuadre që luan në Champions League.

Lajme të tjera

Champions League

Manchester City dështoi te penalltitë përballë Realit të Madridit, duke i thënë lamtumirë Champions League. Rrugëtimi i kampionëve në fuqi u mbyll në çerekfinale,...

Eredivisie

Lajm i keq për tifozët e Vitesses, skuadër e Eredivisies. Përmes një njoftimi zyrtar për shtyp, KNVB (d.m.th. Federata Holandeze e Futbollit) njoftoi se...

Featured

Aksionet e familjes Halili te Tirana dalin në shitje. Zyra e Përmbarimit privat Albase ka shpallur daljen në ankand të 66% të aksioneve të...

Lajme

Një thashethem i bujshëm po mbush mediat rozë në Itali, teksa këtë herë protagonistë janë mesfushori amerikan i Juventusit, Weston McKennie dhe motra e...