Futboll

Qaka bën lëvizjen e madhe, kalon te Steaua Bukuresht

Kamer Qaka bën lëvizjen e madhe në Rumani, me futbollistin e kombëtares që ka firmosur këtë të martë për Steauan e Bukureshtit, klubin më të madh në vend. Mefushori ka udhëtuar këtë të martë drejt kryeqytetit ku ka takuar drejtuesit e Steauas për të finalizuar marrëveshjen, që është arritur për 5 vitet e ardhshme mbi bazën e 500 mijë eurove, të cilat do të përfitojë skuadra e Poli Iasit. Vetë Qaka nga kjo marrëveshje do të marrë një pagë prej 12 mijë euro në muaj për vitin e parë dhe më pas në mënyrë progresive, 13 mijë euro për sezonin e dytë, 14 mijë euro për sezonin e tretë dhe për të arritur në 15 mijë euro në muaj për sezonin e fundit. Qaka konsiderohet si një përforcim i rëndësishëm për mesfushën e Steauas, që është në garë me Cluj për fitimin e titullit kampion në Rumani dhe ardhja e tij është përshëndetur dhe nga tifozët e klubit rumun.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top