Merkato

Qaka ndërron sërish skuadër, drejt kalimit në Zvicër!

Çdo sesion merkatoje është ai i duhuri për Kamer Qakën për të ndërruar skuadrën, me mesfushorin shqiptar i cili pas 6 muajsh te Kongsvinger në ligën e dytë norvegjeze do të largohet sërish.

“Tuttomercatoweb” raporton se Sion ka arritur marrëveshjes me Kongsvinger për transferimin e mesfushorit, i cili ishte ftuar më parë nga Christian Panucci edhe në kombëtaren e Shqipërisë. Qaka pritet të vihet nën urdhrat e Fabio Grosso te Sion dhe objektivi i tij të rikthehet në formën e mëparshme. 25-vjeçari shpërtheu te Politechnica Iasi para tre vitesh dhe FCSB pagoi rreth 400 mijë euro për transferimin e tij, por te Steaua ai nuk përmbushi pritshmëritë dhe u largua shpejt.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency