Futboll

Qazim Laçi bind Ajaccion, kontratë deri në vitin 2023

Qazim Laçi për një kohë të gjatë te Ajaccio në Francë. Klubi I Ligue 2 ka vendosur t’i zgjatë kontratën futbollistit shqiptar, i cili ka qenë pjesë e Shqipërisë U-21, deri në vitin 2023. Laçi mori ftesë edhe nga Edy Reja për sfidat miqësore të muajit mars, të cilat nuk u zhvilluan për shkak të pandemisë COVID-19.

Në njoftimin e klubit francez shkruhet se “që kur mbërriti në vitin 2017 në qytetin perandorak, I palodhuri Laçi ka ditur të imponohet më forcë. Autori i 67 ndeshjeve në Ligue 2 me fanellën bardhekuqe, Qazim Laçi do të ketë ende mundësi të shprehet dhe të shpërthejë. FORZA LACI!”

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency