Connect with us

Hi, what are you looking for?

Francë

Qëlloi gruan e tij, presidenti i klubit të Ligue 1 dënohet më 3 muaj burg

Aymeric Magne, president i Troyes, u dënua me tre muaj burgim (dënim me kusht) dhe pagoi një gjobë prej 1,500 euro, pasi goditi gruan e tij.

Magne, i cili nuk kishte precedentë të mëparshëm penalë, u denoncua nga gruaja e tij, e cila e akuzoi se e kishte goditur gjatë një debati në makinë, i cili ndodhi “pas një mbrëmjeje ku kishin pirë alkool” në natën mes 28 dhe 29 tetorit 2022.

LEXO EDHE:

Gruaja kishte hapur derën e pasagjerit teksa ngiste makinën, duke shkaktuar një reagim të furishëm nga ana e presidentit të Troyes.

Lajme të tjera

La Liga

Xavi rrezikon shkarkimin nga posti i trajnerit të Barcelonës sapo të mbyllet sezoni. Deklarata e fundit ka sjellë shqetësim në klub, teksa është pritur...

Merkato

Bento Matheus Krepski pritet të jetë një nga përforcimet e Interit gjatë merkatos verore. Kampionët e Italisë kanë përzgjedhur 24-vjeçarin brazilian si portierin e...

Itali

Orë vendimtare për Interin. Të hënën e 20 majit skadon huaja që fondi “Oaktree” i ka dhënë numrit një të zikaltërve në vitin 2021....

Featured

Me një letër të hapur të publikuar në faqen zyrtare të klubit, presidenti i Inter-it, Steven Zhang u shkruan tifozëve, duke pranuar vështirësitë financiare...