Kategoria Superiore

Qendërmbrojtësi boshnjak ikën nga Teuta

Kenan Hreljic largohet nga Teuta. Qendërmbrojtësi boshnjak, i mbërritur në Durrës gjatë merkatos së dimrit, nuk do të jetë pjesë e “Djemve të Detit” në vazhdim. “Divorcin” me 22-vjeçari e ka zyrtarizuar vetë klubi durrsak në rrjetet sociale.

“KF Teuta zyrtarizon mbylljen e bashkëpunimit me Kenan Hreljic. Boshnjaku ka ndërprerë sot marrëveshjen me Teutën. Klubi falënderon Kenan Hreljic për kontributin e dhënë me fanellën tonë dhe njëkohësisht i uron suksese në karrierë.”

Hreljic është aktivizuar në total në 18 ndeshje: 10 në kampionat, 7 në Kupë si dhe në finalen  e Superkupës.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency