La Liga

Qesharake, Barcelona gjobitet 300 euro për çështjen “Griezmann”

Çështja “Griezmann” rezultoi të ishte një “flluskë sapuni”. Sipas medieve sportive më të rëndësishme në Spanjë, “El Mundo As dhe Marca”, komisioni i garës në Federatën Spanjolle të Futbollit, që kishte nisur një hetim pas ankesës së Atletico Madridit, që kërkonte dënim disiplinor ndaj Barcelonës me pretendimin se klubi “blaugrana” kishte nisur bisedimet me sulmuesin francez para 1 korrikut, kur klauzola e largimit ishte 200 milionë euro, e ka hedhur poshtë ankimimin e “Los Colchoneros” (kërkonin 80 milionë euro dëmshpërblim), duke pranuar kërkesën paraprake të gjykatësit për gjobitjen e klubit “blaugrana” me shumën qesharake 300 euro.

Është hedhur poshtë kërkesa për dënimin alternative me mbylljen e “Camp Nout” për një ndeshje.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency