Futboll

Qetësohen te Vllaznia, Shtubina nuk është me koronavirus!

Ndriçim Shtubina rrezikonte të ishte futbollisti i parë i Kategorisë Superiore i prekur nga virusi i rrezikshëm COVID-19, për shkak se një i afërm i familjes së tij me të cilin lojtari kishte patur kontakte kishte rezultuar pozitiv me koronavirus. Edhe pse nuk kishte simptoma, Shtubina iu nënshtrua testit për të përcaktuar nëse ishte pozitiv por fatin e tij të mirë testi ka dalë negativ. Futbollisti i Vllaznisë nuk është i infektuar me COVID-19 dhe lajmi është konfirmuar nga mjeku Ilirjan Haxhaja. Një lajm i mirë ky që ka qetësuar të gjithë skuadrën dhe stafin e Vllaznisë pasi nëse Shtubina do të kishte rezultuar pozitiv edhe lojtarët e tjerë të skuadrës kuqeblu rrezikonin të ishin të infektuar me koronavirus.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency