La Liga

Qetësohet Ancelotti, rikuperohet Toni Kroos!

Carlo Ancelotti merr një tjetër lajm të shkëlqyer pas dy fitoreve në limite ndaj Interit dhe Valencias, pasi është rikthyer nga dëmtimi mesfushori gjerman Toni Kross. Ai nuk do të jetë në listë për ndeshjen e radhës, por puna qe ka bërë gjermani ka filluar të japë frytet dhe kthimi i tij në fushë po afrohet gjithnjë e më shumë.Pa vendosur afate dhe pa stres falë momentit të mirë të ekipit, mesfushori po fillon të shohë dritë në fund të tunelit. Objektivi është që ai të jetë gati pas pushimit të radhës, por gjithçka do varet nga gjendja e tij në stërvitje me ekipin. Kroos vjen nga një dëmtim i gjatë dhe ende nuk e ka bërë debutimin me Los Blancos në këtë edicion  futbollistik.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency