Serie A

Qetësohet Sarri, asgjë serioze për Miralem Pjanic!

Te Juventusi mund të marrin frymë lirisht. Dëmtimi që pësoi Miralem Pjanic në sfidën ndaj Brescias nuk është aq serioz sa dukej dhe trajneri Maurizio Sarri do ta ketë shumë shpejtë në dispozicion mesfushorin boshnjak. Pjanic nuk ka pësuar asnjë dëmtim muskular siç u aludua fillimisht dhe gjasat janë që të mungojë vetëm në takimin e kësaj fundjave ndaj Spal në Serie A, pasi për takimin e parë në Champions League ndaj ish-skuadrës së tij Lyon do të jetë gati ashtu si edhe për sfidën e madhe të 1 marsit në Serie A ndaj Interit. Nuk përjashtohet as mundësia që Pjanic të jetë gati që për takimin ndaj Spal.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency