Euro 2020

Qeveria angleze hap dyert e Wembley-t për finalen e Euro 2020!

Tashmë nuk ka më dyshime finalja e Euro 2020 do të zhvillohet në Wembley, kjo për faktin pasi qeveria angleze ka marrë një vendim të rëndësishëm, duke hedhur poshtë çdo mundësi që finalja të luhet në Budapest në stadiumin Puskas Arena. Anglia është gati të lirojë rregullat kundër Covid-19 dhe të lejojë tifozët të mbushin 75% të kapacitetit të stadiumit, më saktësisht pak më shumë se 60 mijë. Një lajm i madh, që vjen pas një turbullirë që u krijua këto ditë, që vinte në rrezik finalen e madhe të Kampionatit Europian, që do zhvillohet më 11 korrik. Të pajisurit me biletë nuk do të jenë të detyruar të karantinohen me mbërritjen në Londër dhe do të mund të futen lirisht në stadium nëse rezultojnë negativ për Covid-19 ose nëse posedojnë ceritifkatë vaksinimi, të kryer 14 ditë para nisjes.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency