Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Qorton Neymar, trajneri Jorge Jesus rrezikon të shkarkohet nga Al-Hilal

Neymar nuk e ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme eksperiencën e tij në Saudi Pro League.

Sulmuesi brazilian, i cili u transferua te Al-Hilal në ditët e fundit të merkatos, që në ndeshjet e tij të para rrezikoi të përjashtohej, për ndërhyrje të gabuar.

Lexo edhe:

Sjellja e sulmuesit ka bërë që trajneri Jorge Jesus ta qortojë Neymarin, gjë e cila ka bërë që te Al-Hilal të lindë një përballje e ashpër, e cila mund të ketë pasoja për trajnerin.

Mediet spanjolle raportojnë se sulmuesi brazilian u ka kërkuar drejtuesve të klubit që ta shkarkojnë Jorge Jesus.

Lajme të tjera

Euro 2024

Shqipëria do të luajë në datën 26 mars një ndeshje miqësore ndaj përfaqësues së Zvicrës, lajm që u zbulua në emisionin “ELITE SHOW”. Çdo...

Kombëtare

Italia kampione në fuqi e Europës, do ta nisë Europianin e 2024-ës pikërisht përballë Shqipërisë në “Dortmund, mbrëmjen e 15 qershorit, teksa kreu i...

Futboll

Dani Alves akuzohet për sulm seksual për përdhunimin e dyshuar të një vajze në klubin e natës Sutton, në Barcelonë, më 30 dhjetor të...

Euro 2024

Një prapaskenë interesante edhe zbuluar në emisionin “ELITE SHOW”, çdo të hënë në SportNews (21:00), që ka lidhje me Luka Modric dhe Jahmir Hykën....