Futboll

Quique Sanchez Flores derjt stolit të Meksikës

Meksika vijon të jetë pa trajner me kohë të plotë, që pas largimit të Juan Carlos Osorio, i cili mbylli aventurën me eliminimin në Botërorin e Rusisë. Edhe në miqësoren e radhës ndaj Argjentinës do të jetë në krye të ekipit trajneri i përkohshëm, Ricardo Ferretti, por Federata e futbollit duket se ka nisur bisedime konkrete për emrin e ri. Quique Sanchez Flores është trajneri që i pëlqen drejtuesve dhe këto ditë palët do të takohen në Londër për të gjetur gjuhën e përbashkët për një kontratë 2-vjeçare.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency