Ligue 1

Rabiot pezullohet me 6 ditë, për një “like” në rrjetet sociale

Adrien Rabiot vijon të jetë i ndarë në shtëpi, me skuadrën e Paris Saint Germainit, pasi drejtuesit e klubit nuk kanë preferuar ta hedhin më në fushë që prej muajit janar, duke qenë se mesfushori refuzoi rinovimin e kontratës që skadon në fund të sezonit.

Megjithatë, si të mos mjaftonte kjo, Rabiot tashmë do të duhet të stërvitet për 6 ditë me skuadrën e të rinjve, pasi është pezulluar nga drejtuesit, duke qenë se kishte pëlqyer videon ku Patrice Evra festonte për eliminimin e PSG-së.

Rabiot pritet të largohet nga kryeqyteti francez në sezonin e merkatos verore, me parametra zero, ndërsa Reali dhe Barcelona janë klubet që kanë shfaqur interes më të fortë për mesfushorin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency